R3960616 – 07.05.2020 – Legionowo – Gołosze

 Los ostatnio jest łaskawy 😉 i rzuca nas w otchłań pachnących i pięknie kwitnących sadów. Tak było też tym razem. Rano spojrzałem na mapę, sonda miała spaść bliżej Mogielnicy, jednak wiatr robi co chce i rzuca sondy gdzie chce. Krótka chwila namysłu, za klika minut już siedzimy w aucie i obieramy kierunek GOŁOSZE koło Błędowa lub Białej Rawskiej jak kto woli.
aprs
trasa
 Trasa z rana prawie pusta to i szybko droga mija 🙂 po 40 minutach jesteśmy prawie na miejscu. Sondę było słychać już 1 km na radio, więc leży nikt się nią jeszcze nie zaopiekował. Podjazd praktycznie pod samą sondę i można by podjąć z auta hihi 😉 Zostawiamy auto przy takiej głównej drodze prowadzącej przez sady. Odpalam TTGO  
sp9skp ttgoRamka wskakuje po dosłownie 3s , GPS myśli około 15s i cyk.
sp9skp ttgottgo_screen
  Do sondy z TTGO jak zawsze po sznurku 😉 Znowu nam się trafił piękny otwarty sad, wszystko pachnie niemiłosiernie, i te kolory 🙂 ech…………… Doszliśmy na miejsce, sonda leży i sobie grzecznie czeka.
Gołoszers41 Legionowo
rs41 Legionowo
Sonda na ziemi, ale sznurek rozpościera się po jabłoniach górą, w stronę z której przyszliśmy. No więc odcinamy sondę i wracamy za sznurkiem.
rs41

rs41
Jakby ktoś się pytał gdzie jest balon to na zieli go nie ma 🙂 Zakamuflował się skubaniec idealnie pośród kwitnących jabłoni co widać na foto.
balon rs41
balon rs41 To chyba będzie nowa odmiana jabłoni 😉 Balonus Legionus 😉 Zwinęliśmy calutki sznurek, resztę balonu chwilę zeszło żeby odczepić go z czubka wysokiej jabłoni, zebraliśmy wszystko w jedno miejsce do fotki.
balon rs41 Legionowo
 Na radiosondzie, a w zasadzie na karteczce dołączonej dla znalazcy radiosondy zespół IMGW dołączył już tradycyjnie życzenia 🙂
balon rs41 Legionowo
Pamiątkowa fota i do domu 🙂 Radiosonda numer 14 w tym roku ląduje u nas w kolekcji.
sq7acp team

 

Dane z lotu radiosondyR3960616
Pobierz dane (screeny, pliki .kml ) : R3960616

info1

Galeria

Niech się niesie, udostępnij dalej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Rozwiąż zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x