GrodySP – nowy program dyplomowy w SP

 KOLEŻANKI I KOLEDZY
W imieniu własnym i całego zespołu, przekazujemy w Wasze ręce program dyplomowy „GrodySP”.
Na wstępie pragnę wyrazić serdecznie podziękowania kolegom: Markowi SQ5GLB, Jurkowi SP8BBK i Wojtkowi SP2ALT, za wkład pracy w powstanie programu. GrodySP jest rozszerzeniem programu dyplomowego Zamki w Polsce, a pomysłodawcą jest Marek SQ5GLB.
Początkowa wersja programu liczyła ponad sześć tysięcy grodów, po weryfikacji jaką przeprowadziliśmy z Jurkiem SP8BBK lista zmniejszyła się do dwóch tysięcy potwierdzonych wpisem do rejestru. W programie umieściliśmy grody niezweryfikowane – ta opcja jest specjalnie dla was, byście mogli czynnie brać udział w rozwoju programu. Zgłoszenia grodów należy kierować na adres e-mail programu.
Lista grogów będzie aktualizowana raz w miesiącu, ze względu wysyłania dopisanych grodów do WCA.
Kilka punktów, które warto poruszyć na początku. Zainteresowałeś się programem, rozpoczynasz pracę jako łowca czy aktywator. Oznacza to, że akceptujesz warunki zawarte w regulaminie i oświadczasz jego przestrzeganie. Postanowiliśmy dopisać do regulaminu punkt o możliwości zwiększenia odległości zainstalowania stacji.Punkt ten ma służyć kolegom w razie problemu z dojazdem do grodu. Prosimy nie nadużywać tego punktu. Praca z grodu oznacza jednoczesną pracę z gminy, czy innego programu dyplomowego. Zaleca się w takim wypadku przesłać na e-mail grodowy log za pracę i dodatkową dokumentację wymaganą przez regulamin programu dyplomowego np. PGA. Jeśli masz jakieś pytania – pisz na adres e-mail programu bądź korzystając z zakładki kontakt Życzymy przyjemnej i satysfakcjonującej pracy w programie.
Zespół Programu Dyplomowego
Robert SQ7RF Koordynator Programu
Wojtek SP2ALT Administrator
Jurek SP8BBK Administrator

 

 

Zapraszam na Facebook do grupy programu dyplomowego  -> GrodySP – Grupa Facebookowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż zadanie *

Translate »